Про нас

Юридична компанія «Юридичне Об’єднання Богдана Хмельницького» — це об’єднання кваліфікованих досвідчених практикуючих адвокатів та юристів, фахівців у різних напрямках юриспруденції, які працюють по унікальним методикам, розробленим та відпрацьованим роками власної боротьби та десятками перемог у судах.

Ідея створення юридичної компанії народилась з досвіду переможної 9-річної боротьби по справі Богдана Хмельницького. Повна і безкомпромісна перемога в суді довела: ми знайшли вірний юридичний шлях подолання складної корумпованої машини судочинства! Цей шлях складається з сотень виключно законних та правових кроків і аспектів, кожен з яких ми пройшли на практиці. Напрацювавши десятки і сотні юридичних стратегій, перевіривши на практиці їхню ефективність, ми зрозуміли, що прийшов час поділитися досвідом. Ми знаємо як, і можемо допомогти.

Мати «свого» перевіреного юриста, якому можна довіряти на 100% — це в наш час необхідність і велика мудрість. На жаль, ми знаємо, що переважна більшість адвокатів сьогодні – підкупні та підступні. З нашим адвокатом  Ви можете бути впевнені: він буде вірним клієнту до останнього. Ваші опоненти ніколи не примусять його зрадити Вас, працювати на їхню користь. Чесність – наше кредо і наша гарантія, адже ми ризикуємо репутацією.

ПІДКУПИТИ АДВОКАТА ЮОБХ  НЕМОЖЛИВО!

Багаторічний досвід в сфері юриспруденції і адвокатури та переможні справи наших клієнтів на практиці доводять: наші спеціалісти домагаються майже неможливого. Вони – справжні майстри  юридичних послуг.

Ми пропонуємо практично весь комплекс юридичних послуг: для особистих потреб, а також захисту бізнес-інтересів у Києві та по всій Україні:

  • Адвокатські послуги
  • Кримінальне право
  • Адміністративне право
  • Цивільне, сімейне та спадкове право
  • Боргові зобов’язання
  • Нерухомість та земельне право
  • Авто юрист
  • Реєстрація та перереєстрація підприємств

 

Наші юристи працюють у тісній зв’язці з правозахисниками та громадським активістами, а також з журналістами. Цей симбіоз допомагає зробити юридичну боротьбу особливо ефективною.