Компанія IPStyle посилює склад юристів

0 41

Дмитро Кочерга призначений на позицію радника, керівника судово-договірної практики патентно-юридичної компанії IPStyle.

Адвокат, патентний повірений Дмитро Кочерга має 13-річний досвід у сфері юриспруденції і всю свою професійну кар’єру присвятив сфері захисту прав на інтелектуальну власність.

До його компетенції належить розробка стратегії захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності клієнтів в досудовому порядку та представництво інтересів клієнтів в суді.

«Ми дуже раді, що фахівець з таким досвідом приєднався до нашої команди. Спорів навколо об’єктів інтелектуальної власності в Україні стає тільки більше. А запуск спеціалізованого суду підвищить не тільки середню кваліфікацію суддів, які розглядатимуть такі спори, а й потребуватиме відповідного підвищення кваліфікації юристів. Завдяки Дмитру наша судово-договірна практика отримала суттєве посилення, а, відтак, інтереси наших клієнтів будуть представлені на ще більш високому рівні», — зазначила керуючий партнер патентно-юридичної компанії IPStyle Марія Ортинська.