Чому за відмову у прийнятті на роботу чоловік подав до суду?

До суду за те, що не взяли на роботу. До «Юридичного об’єднання Богдана Хмельницького» звернувся директор Малолисовецького НВК «ЗОШ I-II ступенів — дитячий садок».

Він повідомив, що на нього подав до суду чоловік, якого він не взяв на роботу. Чоловік притендував на посаду оператора газової котельні на період опалювального сезону 2014-2015 року. Не дивлячись на те, що установа має трьох працівників на цій посаді, які відповідально ставляться до своїх обов’язків та мають великий досвід роботи у цій сфері, чоловік намагався «посунути» постійних працівників котельні.Претендент на посаду оператора котельні вже довгий час не працював за цим фахом, окрім того погано себе зарекомендуав на попередній роботі, пов’язаній з опаленням.

Сквирський районний суд у відкритому судовому засіданні розглянув позов до директора Малолисовецького НВК про зобов’язання взяти на роботу та прийняв рішення надати обгрунтовану відповідь про відмову у працевлаштуванні. У решті позовних вимог позивача суд відмовив.

Станом на сьогодні постійні працівники колективу Малолисовецького НВК «ЗОШ I-II ступенів вже зараховані на посади і виконують свої професійні обов’язки.